×

Haberler

...
FENERBAHÇE MAHALLE MUHTARLIĞI ZİYARETİ

ELELE Sağlık Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı Genel Merkezi’nin bağlı bulunduğu Fenerbahçe Mahallesi Muhtarlığını ziyaret ederek, mahalle muhtarımız Tuba Aldeniz ile bir araya geldik.

09 Ağustos 2021
...
ESEV BURS BAŞVURULARI BAŞLADI

2020-2021 eğitim öğretim yılı için burs başvuruları başladı. Bursiyer adayları başvurularını www.esev.org.tr adresinden veya ESEV Genel Merkezi’ne giderek yapabilecekler.

10 Ağustos 2021
...
ÇÖLYAKLI ÖĞRENCİLERE BURS DESTEĞİ

Çölyaklı bireylere maddi destek sağlamak üzere oluşturulan ESEV Çölyak bursu ile tüm Çölyaklı çocuklarımıza ve gençlerimize eğitim hayatlarında karşılaştıkları sosyal ve ekonomik zorlukları ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz.

14 Ağustos 2021
...
ESEV BURS BAŞVURULARI SONUÇLANDI

2020-2021 eğitim öğretim yılı için yapılan burs başvurularının değerlendirilmesi sonucunda burs almaya hak kazanan öğrenciler belirlendi. Başvuru sonuçları tüm öğrencilere SMS ve e-posta yolu ile bildirildi.

14 Ağustos 2021
...
2021 – 2022 EĞİTİM DÖNEMİ BURS BAŞVURULARI BAŞLADI

2021-2022 eğitim öğretim yılı için burs başvuruları başladı. Bursiyer adayları başvurularını www.esev.org.tr adresinden yapabilecekler.

Başvurular 20 Eylül'e kadar devam edecek.

23 Ağustos 2021
...
2021 – 2022 BURS RAKAMLARI BELLİ OLDU!

ELELE Sağlık Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı tarafından 2021 - 2022 eğitim ve öğretim döneminde ESEV bursiyerlerine ödenecek aylık burs miktarları belli oldu. Öğrenciler en az 600 TL burs desteği alacak.

19 Eylül 2021
...
GELECEĞİN MEZUNLARI İÇİN EL ELE!

Eğitim hayatlarını ESEV Eğitim Bursu ile başarılı bir şekilde tamamlayan mezun bursiyerlerimiz, bugün maddi yetersizlikler sebebiyle eğitimlerini sürdürmekte zorluk çeken öğrencileri destekliyorlar!

14 Ocak 2022
...
ÇÖLYAKLI ÖĞRENCİLERE GIDA DESTEĞİ

ESEV Ailesi olarak glütensiz ürünlere erişim konusunda maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerimiz için yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde 15 öğrencimize gıda desteği sağlandı.....

17 Ocak 2022
...
ESEV'DEN ÖĞRENCİLERE KİTAP DESTEĞİ DEVAM EDİYOR!

Kitap ve basılı yardımcı materyal ihtiyaçlarını karşılamak konusunda yardıma ihtiyaç duyan ilk, orta ve yükseköğretim öğrencilerine, kitap desteği projesi devam ediyor.

17 Ocak 2022
...
İYİLİK MÜZAYEDESİ GENÇLERE UMUT OLUYOR!

Antika Kadıköy tarafından düzenlenen "İyilik Müzayedesi"nde her ay sürpriz bir ürünün satışından elde edilen gelir, Çölyaklı öğrencilerin yaşadıkları maddi zorlukları ortadan kaldırmak amacıyla ELELE Sağlık Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı'na bağışlanıyor.

17 Ocak 2022
...
ÇÖLYAK FARKINDALIĞI İÇİN YÜRÜDÜK !

Dünya Çölyak Günü münasebetiyle de 8 Mayıs Pazar günü 13.00-16.00 saatleri arasında ESEV tarafından gerçekleştirilen farkındalık etkinliği kapsamında, ESEV bursiyer ve gönüllüleri tarafından yürüyüş düzenlendi.

06 Temmuz 2022
...
ÜRETEN KADINLARLA ELELE!

Üreten kadınlar, son tüketiciler ve STK’ları bir araya getiren ÜRETKAZAN platformu üzerinden satın alınan ürün veya hizmetin %5’lik tutarı ESEV’e bağışlanıyor. 

06 Temmuz 2022
...
AIESEC İLE İŞBİRLİĞİ KAPSAMINDA İNGİLİZCE DERSLERİNE BAŞLADIK!

Bursiyer ve gönüllülerimizin yabancı dillerini desteklemek amacıyla Aiesec işbirliği ile İngilizce dersleri çevrimiçi ve ESEV ofisinde olacak şekilde başladı.

08 Aralık 2022
...
ŞANLIURFA GÜNBALI İLKOKULU'NA DESTEK OLDUK!

Şanlıurfa'nın Günbalı Köyü'nde bulunan Günbalı İlkokulu'nun kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladık.

08 Aralık 2022
...
GELECEĞE IŞIK TUTANLAR PROJESİNİN İLK OTURUMUNU HUKUK ÖĞRENCİLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİK !

Esev bursiyeri olmaya hak kazanmış Hukuk öğrencileri ile projenin ilk oturumu Av. Emre Can Ergonca'nın katılımıyla Esev Ofisi'nde Aralık ayında  gerçekleştirildi.

06 Ocak 2023
...
1. ÇÖLYAK BULUŞMAMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK!

Gönüllülerimiz, bursiyerlerimiz ve destekçilerimiz ile Çölyak farkındalığı yaratmak, yeni projeler geliştirmek ve sorunlara çözüm üretmek için bir araya geldik.

12 Ocak 2023
...
BURSİYER KAYNAŞMA ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK!

2022-2023 eğitim yılının ilk bursiyer kaynaşma etkinliğini gerçekleştirdik. İşbirliği içinde olduğumuz Üretkazan platformunun kurucusu Olcay Yılmaz ve kurucu ortağı Hasan Gökdemir de aramızdaydı. 

Hem öğrenip hem de eğlendiğimiz interaktif bir buluşmayı geride bıraktık. 

17 Ocak 2023
...
GELECEĞE IŞIK TUTANLAR PROJESİNİN İKİNCİ OTURUMUNU TIP ÖĞRENCİLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİK !

Esev bursiyeri olmaya hak kazanmış Tıp öğrencileri ile projenin ikinci oturumu Dr. Filiz Kordeser'in katılımıyla Ocak ayında çevrimiçi olarak  gerçekleştirildi.

01 Şubat 2023
...
YENİKAPI DR. KADİR TOPBAŞ GÖSTERİ VE SANAT MERKEZİ'NDEKİ ÇALIŞMALARA KATILIM SAĞLADIK!

ESEV olarak Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve 10 ilimizi derinden etkileyen deprem felaketinde çalışanlarımız, gönüllülerimiz, bursiyerlerimiz ve tüm gücümüzle Yenikapı Dr. Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi'nde yapılan çalışmalarda yer aldık.

16 Şubat 2023
...
DEPREMDEN ETKİLENEN ÇÖLYAKLI VE GLUTENSİZ BESLENEN BİREYLERE GIDA BAĞIŞINDA BULUNDUK!

Çölyaklı bireylere ve gluten intöleransı olan kişilere uygun glutensiz besinleri Bihter Uydu ve Dr. Elif Beşikçi’nin organize ettiği seferberliğe dahil olarak 10 ilimizde yer alan depremzede vatandaşlarımıza bağışladık.

16 Şubat 2023
...
GELECEĞE IŞIK TUTANLAR PROJESİNİN ÜÇÜNCÜ OTURUMUNU İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİLERİ İLE GERÇEKLEŞTİRDİK !

Geleceğe Işık Tutanlar projemizin üçüncü oturumunu İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık okuyan öğrencilerimiz ile gerçekleştirdik. 

23 Şubat 2023
...
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE AFET SONRASI GÜÇ BİRLİĞİ ÇALIŞTAYINA KATILIM SAĞLADIK!

06 Mart 2023
...
DEPREM BÖLGESİNE GIDA DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR!

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesine doğum günü bağış kampanyasından toplanan bağışlar ile glutensiz gıda kolileri ulaştı.

24 Mart 2023
...
YABANCI DİL SORUNSA ESEV YANINDA!

DİL-e Kolay Projesi kapsamında İngilizce ve Almanca başta olmak üzere çeşitli yabancı dillerde eğitmenlik yapan gönüllülerimiz ESEV bursiyer ve gönüllüleri ile bir araya geliyor. Bu projede öğrenci olarak yer almak istersen www.esev.org.tr sitesinden Gönüllü Ol formunu doldurabilirsin. 

24 Mart 2023
...
DEPREM DESTEKLERİNİZ YERİNE ULAŞMAYA DEVAM EDİYOR

ESEV olarak bursiyerlerimizi mezun olduktan sonra da yalnız bırakmıyoruz. Sizler de bağış yaparak yardımların ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz.

27 Mart 2023
© Copyright 2021 ESEV