×

Bağış Türleri

Yapacağınız kurumsal ya da bireysel bağışla, başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerin eğitimlerini destekleyebilirsiniz.

Desteklemek istediğiniz öğretim seviyesine tıklayarak bağışta bulunabilirsiniz.

Yapacağınız kurumsal ya da bireysel bağışla, başarılı ancak maddi desteğe ihtiyaç duyan öğrencilerin eğitimlerini destekleyebilirsiniz.

 • Yetiştirme Yurdu Bursu

  Yetiştirme yurtlarında büyüyen öğrencilerin üniversite eğitimlerini tamamlayabilmeleri amacıyla bağış yapmak için tıklayınız.

 • Doğal Afet ve Olağanüstü Durum Bursu

  Doğal afetlerde (deprem, sel vb.) veya olağanüstü durumlarda (terör saldırısı, küresel salgın vb.) velisini kaybeden, velisi çalışamayacak duruma düşen veya ağır maddi kayıp yaşayan ailelerin çocukları adına bağış yapmak için tıklayınız.

 • Engelli Öğrenci Bursu

  Engelli öğrencilerin eğitim ve sosyal hayatlarında karşılaştıkları zorlukları aşmalarına destek olmak amacıyla bağış yapmak için tıklayınız.

 • Barınma Bursu

  Barınma ihtiyacı için maddi desteğe ihtiyaç duyduğu tespit edilen öğrenciler için bağış yapmak için tıklayınız.

 • Çölyak Bursu

  Sosyal yaşama uyum ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çeken Çölyaklı öğrencilere eşit fırsat imkânı sunmak amacıyla bağış yapmak için tıklayınız.

 • Başarı Bursu

  Eğitimleri sırasında sınıf, bölüm veya okul birincilikleri olan öğrencilerin bu başarılarını ödüllendirme amacıyla bağış yapmak için tıklayınız.

Çölyaklı bireylerin, ekonomik, sosyal, kültürel ve beslenme ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla bağış yapmak için tıklayınız.


© Copyright 2021 ESEV